![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/11_3.jpg)
ŞEHİTKAMİL?İN KÜÇÜKLERİ POTADA DEVLEŞTİ
“ŞEHİTKAMİL DE HEDEF PARKE ÜZERİNDE GALİBİYET SERİLERİNİ DEVAM ETTİRMEK”
2013 – 2014 sezonunda alt yapıda liglere katıldığı tüm kategorilerde iyi bir başlangıç yaparak, rakiplerini farklı skorlarla yenmeyi başaran yeşil – siyahlı kulüpte ter döken dev adamların ilk hedefi, normal sezonu ligin üst sıralarında tamamlayarak play off grubuna katılabilmek. Yeni sezona rakipleri önünde elde ettiği 3 önemli galibiyetle start veren Şehitkamil Belediyespor Kulübü Küçük Erkekler Basketbol Takımı Antrenörü Ömer Öztürk, sezonla ilgili yaptığı değerlendirmede; “Kulübümüz son 2 yılda basketbol alt yapısında önemli işler çıkartıyor. Şu anda minik erkekler kategorisinde basketbol branşıyla tanışma fırsatı bulan bir sporcumuz büyük erkekler kategorisine gelene kadar kulübümüz bünyesinde forma giyme imkanı bulabiliyor. Bu süreçte neredeyse sporcumuzun ilk okul çağından yüksek öğrenim çağına varan bir zaman dilimini kapsıyor. Şu anda küçük dev adamlarımız önemli rakipleri önünde 3 güzel ve anlamlı galibiyet elde ettiler. Diliyorum ki bundan sonraki süreçte bu galibiyetler süre gelir ve ligde öncelikli hedefimiz olan play off grubuna kalırız.Daha sonra bu grupta zirveye ulaşmak için galibiyetler elde etmeye devam ederiz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR