ŞEHİTKAMİL?İN POTADAKİ ŞAMPİYONLUĞUNA 1 DURAK KALDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
FARKLI GEÇTİ
Genç Erkekler il şampiyonası play off final serisi 1. maçında dört periyot boyunca üstünlüğü elden bırakmayan Şehitkamil Belediyespor müsabakadan 90-44’lük farklı skorla ayrılarak, seride durumu 1-0’a getirdi ve şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı. Yeşil-siyahlı ekip 06 Mart’ta Kamil Ocak Kapalı Spor Salonunda oynanacak play off final serisi 2. maçını da kazanması halinde, 2011 – 2012 Genç Erkekler Basketbolu sezonu şampiyonu olacak. 04- 08 Nisan 2012 tarihlerinde Konya ilinde düzenlenecek 4. grup bölge birinciliği müsabakalarında ilimizi temsil edecek.
ŞAMPİYONLUĞA İNANDIK
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız, Sezona hazırlık sürecinden itibaren bu kategoride şampiyonluğu hedeflediklerini, sezon içinde yaptıkları çalışmaların ve müsabakalarda alınan sonuçların ise başarıyı beraberinde getirdiğini belirtti. Yıldız; “Play off final serisi ikinci maçını da kazanarak il şampiyonu olmak istiyoruz. Üst üste 13 maç kazanarak şampiyonluk için son aşamaya gelen sporcularımı, teknik ve idari ekibimi cani yürekten kutluyorum. Play off’daki son maçımıza da tüm Şehitkamil Belediyespor severlerini bekliyoruz “ dedi.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR