![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITKAMI..1_3.jpg)
ŞEHİTKAMİL?Lİ TAEKWANDOCULARDAN MADALYA YAĞMURU
ŞEHİTKAMİL’DEN 3 ALTIN 1 GÜMÜŞ 2 BRONZ MADALYALIK PERFORMANS
Türkiye Taekwando Federasyonu Gaziantep İl Temsilciliği tarafından organize edilen Anadolu Yıldızlar Ligi Gaziantep İl seçmesi, Gazikent Spor Salonunda gerçekleştirildi. Toplamda 9 Sporcu ile şampiyonaya katılan yeşil- siyahlı kulübün yarışmadan 6 madalya ile ayrılması yeşil- siyahlı kulüpte büyük sevinç yaşattı. Şampiyonada 65 Kg’da Sadık Umut Mutlu, 33 Kg’da Burak Ölmez, 37 Kg’da Erkan Mercan Altın Madalya elde ederken, 47 Kg’da Hatice Kübra Bulmuş, gümüş madalya 55 ve 33 Kg’da Damla Ezgi Mutlu ve Elif Nur Kurt bronz madalya almaya hak kazanan isimler oldular.
GELECEĞİN ŞAMPİYON SPORCULARINI HAZIRLIYORUZ
Anadolu Yıldızlar Ligi Gaziantep İl Seçmesi sonrasında, Şehitkamil Belediyesi taekwando branşı faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediyespor Kulübü Taekwando Antrenörü Mehmet Beyaz “ 2000- 2001 doğumlu sporcuların yarıştığı il seçmesinden 6 madalya ile ayrılmak bizleri mutlu etti. Alt yapıya verdiğimiz önem yavaş yavaş meyvelerini veriyor, umut ediyorum ki bu gün bu başarıyı elde eden sporcular yarınlarda da İl, Bölge ve Türkiye genelinde önemli başarılara imza atarlar. Ben sporcularımızı elde ettikleri başarıdan dolayı kutluyor. Anadolu Yıldızları Şampiyonasında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR