![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1623758092Fotograf-Birlestirme--.jpg)
ŞEHİTKAMİL’DE TEMİZLİK VE HİJYEN SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR
CADDE VE SOKAKLAR SÜPÜRÜLDÜ, ÇÖP KONTEYNERLERİ DEZENFEKTE EDİLDİ
İlçe genelinde temizlik ve hijyen çalışmalarını aralıksız sürdüren Şehitkamil Belediyesi, son olarak 29 Ekim Mahallesi’nin her noktasını temizledi ve genel dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Temizlik ve hijyen çalışmaları, mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.
Mahallelerde temizlik ve hijyen çalışmalarını periyodik olarak yapan Şehitkamil Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, son olarak 29 Ekim Mahallesi’nde kapsamlı bir temizlik ve hijyen çalışması yürüttü. Ekipler, ilk olarak mahalledeki geniş cadde ve sokakları su ile yıkadı. Daha sonra tüm cadde ve sokaklar, süpürge araçları ile temizlendi. Ayrıca mahalle içerisinde yer alan tüm iş yerlerinin çevresinin yanı sıra tüm evlerin kapı önleri de ekipler tarafından süpürülerek, temizlendi. Mahalle sınırları içerisinde bulunan çöp konteynırları da önce yıkandı ardında da ilaçlanarak dezenfekte edildi.
EKİPLERİMİZ, CADDE VE SOKAKLARIMIZI BAŞTAN AŞAĞI TEMİZLEDİLER
Yapılan temizlik ve dezenfekte çalışmalarının mahalle sakinlerini memnun ettiğini dile getiren 29 Ekim Mahalle Muhtarı Murat Gül, “Pandemi nedeniyle Şehitkamil Belediyemiz, belirli aralıklarla mahallemizde dezenfekte ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Bugün de tüm sokaklarımızda ve caddelerimizde çalışma yaptılar. Temizlik ekiplerimiz, cadde ve sokaklarımızı baştan aşağı temizlediler. Çöp konteynırlarımız dezenfekte edildi. Ben, mahallemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı şahsım ve mahallem adına Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR