ŞEHİTKAMİL’DEN YUKARI ARIL MAHALLESİNE SOSYAL TESİS

SOSYAL TESİSİN İNŞAAT ÇALIŞMALARI HIZLA İLERLİYOR

Şehitkamil Belediyesi tarafından Yukarı Arıl Mahallesi’nde yapımına başlanan sosyal tesisinin inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor. Sosyal tesisin tamamlanmasıyla birlikte mahallede yaşanan taziye yeri sıkıntısı kısa süre sonra çözülmüş olacak.

 

İlçe merkezine sağladığı hizmetleri kırsal alandaki mahallelere de taşıyan Şehitkamil Belediyesi, önümüzdeki günlerde sosyal tesis sayısına bir yenisini daha ekleyecek. Yukarı Arıl Mahallesi’nde yapımına başlanan sosyal tesisin inşaat çalışmaları hızla ilerliyor. Sosyal tesis içerisinde; bay-bayan taziye evi, mutfak ve abdest alma yerleri bulunuyor. Kısa sürede tamamlanması hedeflenen sosyal tesis, mahalleli tarafından memnuniyetle karşılandı. Vatandaşlar, çalışmaları dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür ettiler.

 

MAHALLEMİZDE ÇOK GÜZEL BİR TAZİYE EVİ YAPILIYOR

Mahallelinin özellikle taziye konusunda sıkıntı yaşadığını dile getiren Yukarı Arıl Mahalle Muhtarı Mustafa Ekici, “Ben öncelikle Başkanımıza bize böylesine güzel bir sosyal tesisi mahallemize kazandırdığı için teşekkür ediyorum. Bu sosyal tesis, yıllardır mahallemizin bir ihtiyacıydı. Mahallemizde bir taziye olduğu zaman yer konusunda büyük sıkıntılar yaşanıyordu. Bu konuda mahallemize bir sosyal tesis yapılması konusunda Başkanımıza ricada bulunduk. Sağ olsun Başkanımız da bu ricamızı kabul etti. Şu an mahallemizde çok güzel bir taziye evi yapılıyor. Allah, razı olsun Başkanımızdan. Ne zaman bir istek veya talebimiz olursa bizi hiçbir zaman boş çevirmediler. Halen de Başkanımız sayesinde hizmet almaya devam ediyoruz. Mahalle sakinlerimizin en büyük sıkıntısı taziye eviydi, çok şükür taziye evimizin de inşaat çalışmaları hızlı bir şekilde devam ediyor. İnşallah en kısa sürede tamamlanacak ve hizmete sunulacak ” şeklinde konuştu.