ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİ SPOR KURSLARI YENİ DÖNEM ÇALIŞMALARINA START VERDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Futbol, Basketbol, Karate, Teakwondo, Satranç, Vücut Geliştirme, Fitness, Bilek Güreşi ve Step Aerobik branşlarında eğitim verilecek olan spor okulunda kursiyerler, uzman eğitimler eşliğinde üç aylık dönemlerde branşlara özgü teknik ve taktik çalışmalar, teorik eğitimler ve sosyal aktivitelerle spor yaparken, sosyalleşme imkanı da bulacaklar.
Spor okullarında başarılı olan sporcular Şehitkamil Belediyespor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren yarışmacı takımlarda forma giyme şansı bularak profesyonelliğe doğru giden yolda bir adım daha atmış olacaklar.
Spor konusunda hedeflerinin bölge halkına sporu sevdirerek, spor alışkanlıkları kazandırmak ve toplumu zararlı alışkanlıklardan alı koyarak daha sağlıklı bir nesil yetiştirmek olduğunu vurgulayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, sportif faaliyetlerin amatörlük ve profesyonelliğin birleştiği noktada amatör bir ruhla profesyonelliğin gerektirdiği ilkelerle yapılması gerektiğini belirtti. Başkan Fadıloğlu; “Şehitkamil Belediyesi bünyesinde toplumun her kesimine yönelik sportif faaliyetlerimiz devam ediyor. 7-18 yaş aralığındaki geçlerin spor okullarında eğitim alabilirler. Yetişkinlerin ise ilçemizin 8 farklı noktasında faaliyetlerini sürdüren spor merkezilerinde fitness, aerobik, plates, jimnastik ve vücut geliştirme branşlarından faydalanabilecekleri merkezlerimiz bulunuyor. Spor okullarında ve spor merkezlerinde eğitim gören tüm sporculara başarılar diliyorum” dedi.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR