![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/yuzme.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE 3. GELENEKSEL ALLEBEN SU SPORLARI ŞENLİKLERİ BAŞLIYOR
Sosyal ve Kültürel Belediyecilik alanında önemli etkinliklere imza atan Şehitkamil Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda başlattığı Geleneksel Alleben Su Sporları Şenliklerinin bu yıl üçüncüsünü düzenliyor. Her yıl farklı spor alanlarında yaptığı başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Şehitkamil Belediyesi, bu yılda düzenleyeceği 3. Geleneksel Alleben Su Sporları Şenliklerine yoğun katılımın olması bekleniyor. Çeşitli illerden çok sayıda ve bir çok dalda sporcunun yarışacağı 3. Geleneksel Su Sporları Şenlikleri, 9 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat 15:30’da, Şehitkamil Belediyesi Alleben1 Yüzme Havuzunda start alacak. Görkemli bir açılış töreniyle başlayacak olan 3. Geleneksel Alleben Su Sporları Şenliklerine tüm Gaziantepliler davetlidir.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR