![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DE_ANALIG_VE_BASKETBOL_ANTRENORLUK_KURSU_SONA_ERDI__(3).jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE ANALİG VE BASKETBOL ANTRENÖRLÜK KURSU SONA ERDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYEMİZ’LE BİRLİKTE ORGANİZASYONLAR SÜRECEK
41 Antrenör adayıyla birlikte 200’e aşkın sporcu, antrenör ve hakemin katılımı ile gerçekleştirilen organizasyonlar sonrasında değerlendirmelerde bulunan Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran, “İlimizde Şehitkamil Belediyemizin ev sahipliğinde 2 ulusal organizasyona gerçekleştirdik. Şehrimizde eğitim gören basketbol antrenörü adayı arkadaşlarımız ve 10 ilden Anadolu Yıldızları Ligi Basketbol Grup Müsabakalarına katılan 200’e aşkın antrenörümüz, sporcularımız ve hakemlerimiz gerçekleştirilen organizasyonlardan dolayı şehrimizden mutlu bir şekilde ayrıldılar. Ben bu organizasyonların sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında büyük katkı sağlayan ve imkanlarıyla birlikte tesislerinin kapısını ardına kadar açan Şehitkamil Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve değerli mesai arkadaşlarına teşekkür ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR