![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITK_43AMIL.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE ANNE ÇOCUK BİRARADA KUTLAMA
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu ve Ak Parti Şehitkamil Kadın Kolları Başkanı Ferah Aksoy’un da katıldığı kutlamada, hanımların hazırladığı yemekler sunuldu.
Programa katılan hanımlarla sohbet eden Başkan Fadıloğlu, onların istek ve önerilerini dinledi. Anne çocuk Merkezi’nden duydukları memnuniyeti anlatan kadınlar, bu merkezin hem kendileri hem de çocukları için ideal mekan olduğunu söylediler.
Başkan Fadıloğlu ise; yaptıkları çalışmaları vatandaşların isteklerine göre şekillendirdiklerini vurgulayarak; “Bizim görevimiz günün koşullarına uygun hizmetler geliştirmektir” dedi.
Anne Çocuk Merkezleri’nin sayınsını arttırmak için çalıştıklarını belirten Başkan Fadıloğlu, yemek sunumunun ardından çocuklar tarafından hazırlanan gösterileri izledi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR