![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DE_CAMILER_PIRIL_PIRIL_(7).jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE CAMİLER PIRIL PIRIL
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
BAŞKAN FADILĞLU’NDAN CAMİLERE ÖZEL İLGİ
Şehitkamil Belediyesi her zaman olduğu gibi bu Ramazan ayında da ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğu kadar ibadetlerini yapan cami cemaatini de unutmadı. Başkan Fadıloğlu’nun bizzat ilgilendiği ve her fırsatta gidip yerinde incelediği cami temizlik çalışmaları son sürat devam ediyor. Cami cemaatinin de takdirini toplayan bu çalışmalar vatandaşların ferah ve steril ortamlarda ibadetlerini yapmalarına imkan sağlıyor.
VATANDAŞLARIMIZIN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMALARIMIZA YÖN VERİYORUZ
Camilerde yapılan temizliği yerinde inceleyen Başkan Fadıloğlu; “ Normal zamanlarda camilerde temizlik yaptırıyorduk. Fakat Ramazan ayı münasebetiyle daha kapsamlı bir temizlik çalışması başlattık. Sadece halılarda değil aynı zamanda ayakkabılık, pencereler, mihrap gibi farklı bölgelerde genel temizlik yapılıyor. İçerideki temizliğin haricinde cami bahçelerinde ve çevrelerinde de kapsamlı çalışmalar yapıldı. Biz belediye olarak vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hizmetlerimize devam ediyoruz. Ramazan ayında camilerin daha yoğun kullanılması nedeniyle ibadethanelerimizin temizliğine dikkat ediyoruz. Ben emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda bu vesile ile vatandaşlarımızın mübarek Ramazan ayını sağlıklı mutlu ve birlik beraberlik içinde geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.
TALEPLERİMİZ ANINDA KARŞILANDI
Temizlik işlerinin büyük bir titizlikle yürütüldüğünü ifade eden cami cemaati; “Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. İbadethanelerimiz yapılan çalışmalar nedeniyle tertemiz oldu. Çalışan arkadaşlar köşe bucak her yeri temizlediler. Temizlik haricindeki isteklerimiz de sağ olsun Başkanımız tarafından karşılandı. Ne talep ettiysek Başkanımız bizi kırmadı ve hemen tedarik etti. Kendisini camilerimize verdiği bu önemden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR