![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DE_CIMNASTIK_HEYECANI_BASLADI__(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE CİMNASTİK HEYECANI BAŞLADI
CİMNASTİK EĞİTİMİ ALAN YAŞITLARINA GÖRE DAHA BAŞARILI
Şehitkamil Belediyesinin, Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte organize ettiği temel cimnastik kursu, Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezinde faaliyetlerine başladı. Ege Üniversitesi BESYO Cimnastik Antrenörlüğü Mezunu Özgür Şanlı ve Abant İzzet Baysal Üniversitesi BESYO Cimnastik Antrenörlüğü Mezunu ve Milli sporcu Göksu Tektaş tarafından verilen kursta, yaşları 6-9 arasında değişen 50’nin üzerinde sporcu jimnastik eğitimi alıyor. Antrenör Göksu Tektaş, cimnastik spor okulu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Cimnastik hem kız hem de erkek çocuklara hitap eden, fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan özellikle başlama yaşı 3 – 8 yaş arası olan çocuklara yönelik olimpik bir branştır. Cimnastik branşı çocukların fiziki gelişimine katkı sağlarken aynı zamanda da estetik bir görüntüye sahip olmalarını, boylarına göre kilo ve vücut kas kitlesini dengelenmesini sağlamaktadır. Şehitkamil Belediyemiz bünyesinde başlattığımız temel cimnastik kursunda şu anda 50’nin üzerinde sporcumuz cimnastik branşı ile tanıştı. Eğitim gören çocuklarımızın sosyal hayatta daha aktif ve girişken olmaya başladıkları ile ilgili velilerimizden çeşitli dönüşler aldık. Ben kursun açılmasında bizlere destek olan Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na sporcularımız ve velilerimiz adına teşekkürlerimi sunmak istiyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR