![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/antrenman_(1)_1.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE DERSİMSPOR HAZIRLIĞI
DERSİMSPOR MAÇINA EN İYİ ŞEKİLDE HAZIRLANIYORUZ
Geçtiğimiz son iki haftayı galibiyetle kapatan Şehitkamil Belediyespor, 1 Mart Pazar günü saat 13.30’da deplasmanda karşılaşacağı Dersimspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Yeşil Beyazlı futbolcular Teknik Direktör Ahmet Atalay yönetiminde açma germe egzersiz çalışmaları yaptı. Daha sonra oyuncular, dar alanda kısa pas, taktik çalışması ve kondisyon ağırlıklı koşu çalışması yaptı. Yeşil-siyahlı ekip son olarak, çift kale maç ile antrenmanını sürdürdü. Şehitkamil Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Atalay, “Geçtiğimiz hafta kendi evimizde Pazarcıkspor karşısında iyi bir oyun sergiledik. İlk yarısını yenik kapattığımız maçın son dakikalarında gelen iki gol ile maçı kazanmasını bildik. Takım olarak iyi oyun sergiliyoruz. Bu hafta önümüzde çok kritik ve zorlu bir maç var. Dersimspor maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde iyi bir mücadele verip, deplasmandan 3 puan ile döneceğimize inanıyoruz. Güçlü bir ekibe sahibiz. Bu maçtan da galip ayrılarak, galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR