![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITK_116AMIL.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE DEV ADAMLAR MAÇA HAZIR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
SAKAT VEYA CEZALI OYUNCU BULUNMUYOR…
Bu hafta sonu Cumartesi Saat:14.00’da Kayseri Üniversiteler Spor Kulübü ile kendi evi olan Atatürk Kültür ve Spor merkezinde karşılaşacak Yeşil – Siyahlı ekip’te maç hazırlıkları tüm hızı ile sürüyor. Kadrosunda sakat veya cezalı oyuncu bulunmayan yeşil- siyahlı ekip taktik ağırlıklı antrenman yaparken oyuncular oldukça hırslı oldukları gözleniyor.
TÜM BASKETBOL SEVERLERİ BU MAÇA DAVET EDİYORUZ…
Şehitkamil Belediyespor Basketbol Antrenörü Bülent Erdoğan; “Gençler ve yıldızlar liglerine iyi başlangıç yapmak istediklerini belirterek; “Bölgesel ligde de bir üst tura çıkmak istiyorsak evimizde maç kaybetmemeliyiz. Bu yüzden bu hafta sonu Kayseri ekibi ile oynayacağımız maç bizim açımızdan çok önemli. Cumartesi Saat:14.00’da Kayseri Üniversiteler Spor Kulübü maçına tüm basketbol severleri bekliyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR