![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_241.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE FUTBOL BİRLEŞTİRİCİ GÜÇ OLDU
Şehitkamil Belediyesi, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı Gaziantep Şubesi, Türkiye Futbol Adamları Derneği Gaziantep Şubesinin kurumlar arası işbirliği çerçevesinde organize edilen turnuva heyecan eylül ayı boyunca devam edecek. İlk haftası tamamlanan turnuvada ikinci hafta müsabakaları için kramponlar hazırlılarına ara vermeden başladı. 6 farklı mahallede belirlenen sahalarda oynanan maçlar sonrasında Batal, Bayatlı, Atalar, Karahöyük, Atabek, Dülük, Çağkuyu, Karakesek mahalleleri guruplarını puan ve averaj farkıyla lider olarak tamamladı.
İNŞALLAH TURNUVANIN NETİCESİNDE KAZANAN BİZ OLURUZ
Organizasyona ve maça ilişkin değerlendirmede bulunan Bayatlı Mahallesi sporcusu Niyazi Şaki, “Aynı mahallede oturduğum arkadaşlarımla birlikte resmi bir futbol maçında sahada olmak çok güzel bir duygu. Bu organizasyon sayesinde çevre mahallelerde oturan arkadaşlarımızla da bir araya gelme fırsatı elde ettik. Futbol; her yaştan, her kesimden geniş kitlelerin büyük ilgi duyduğu bir branş. İnşallah turnuvanın neticesinde kazanan biz oluruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Bundan sonraki maçlara da çok iyi hazırlanacağız. Organizasyonun düzenlememesinde emeği geçen Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR