![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(4)_50.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE JİMNASTİK KURSLARI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
ŞEHİTKAMİL’DE YAZ SPOR OKULLARI HEYECANI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
4- 8 Yaş aralığındaki çocuklara yönelik temel jimnastik eğitimi veren Şehitkamil Belediyesi Spor Okulları, bir yanda da eğitim müfredatında yer verdiği konularla üyelerine spor yapma kültürünü aşılıyor. Şehitkamil Belediyesi Jimnastik Spor Okulunda eğitim gören geleceğin yıldız sporcu adayları, eğitim süreleri boyunca fiziki, sosyal ve manevi eğitimlerle profesyonelliğe giden yolda önemli adımlar atıyor. Jimnastik kursuna katılan öğrenciler ise, “Jimnastik kursunda ilk başta bacak açmayı öğrendik. Esneme hareketleri yapıyoruz. Mum duruşu, köprü ve sandık hareketlerini öğreniyoruz. Jimnastik kursunu çok seviyoruz ve burada olmaktan da çok mutluyuz. Bu kursta bize emek veren hocalarımıza teşekkür ederiz” şeklinde konuştular. Çocuğunun temel jimnastik kursuna başlamasıyla birlikte olumlu gelişmeler yaşandığını ifade eden Çiğdem Gökoğlu; “Büyük kızım basketbol kursuna geliyor, yeğenim folklor kursuna geliyor, haftanın üç dört gününü ailece burada geçiriyoruz. En küçük kızımı ise jimnastik kursuna yazdırdım. Burada hem eğleniyoruz, hem de aktivitelere katılıyoruz. Sporun çocukların fiziksel ve zihinsel gelişmelerine büyük katkı sağladığına inanıyorum. Bu yüzden de çocuklarımızın spor yapmalarını destekliyoruz. Çocuklarımız sporun dışında belirli aktivitelere de katılıyorlar. Basketbol, voleybol, folklor ve jimnastik kurslarından faydalanıyoruz. Bu aktiviteleri bizlere sunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na ve hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR