![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DE_KUCUK_KRAMPONLAR_SERTIFIKALARINI_ALDILAR_(5).jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE KÜÇÜK KRAMPONLAR SERTİFİKALARINI ALDILAR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
7 BRANŞTA 1483 SPORCU EĞİTİM GÖRDÜ
Saygı duruşunda bulunulması ve istiklal marşının okunmasının ardından sertifika töreninin açılış konuşmasını yapan Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız; “7 branşta 1483 sporcumuz yaz spor okullarında eğitim gördüler. Basketbol, Karate, Taekwondo, Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi, Masa Tenisi branşlarında eğitim faaliyetlerinin yaş gruplarına göre Ramazan ayında da iftar öncesi ve sonrasında devam edecektir. Sertifika almaya hak kazanan minik yıldızlara ve yaz spor okulunda eğitim gören herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
EĞİTİMDEN SPORA KÜLTÜRDEN SANATA HER ALANDA YANINIZDAYIZ
Futbolun her yerde ve her yaşta bir tutku olduğunu ancak spor alanında da başarıya ulaşabilmenin yolunun eğitimden geçtiğini dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “Kış döneminde Şehitkamil Belediyesi bünyesinde faaliyetlerine devam eden etüt eğitim merkezlerimiz, bilgisayar ve İngilizce kurslarıyla küçük ve genç yeteneklerin hizmetinde olacak. Sporcularımızın imkanlar doğrultusunda her alanda yanlarında olmaya gayret göstereceğiz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR