![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/GOLF..jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE MİNİ GOLF HEYECANI YAŞANDI
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
SOSYAL ETKİNLİKLERLE EĞİTİME RENK KATIYORUZ
Okulların kapanmasıyla birlikte eğitim verdikleri 9 branşta büyük bir yoğunluk yaşadıklarını ve neredeyse tüm branşlarda kapasitelerinin dolduğunu belirlen Şehitkamil Belediyesi Spor Koordinatörü Metin Alati; “ Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’ndan aldığımız talimatlar doğrultusunda kursiyerlerimizin zamanlarını çok daha değerli kılmak ve onların fiziki gelişimlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel anlamda da gelişmelerini sağlamak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu hafta spor okullarımızda eğitim gören yaşları 6- 15 arasındaki 30 sporcumuzla kendi tesisimiz içerisinde yer alan golf alanında, mini golf etkinliği düzenledik. Bu etkinlikten hem sporcularımız, hem de velilerimiz büyük bir memnuniyetle ayrıldılar. Bundan sonraki süreçte golf, masa tenisi badminton, ayak tenisi, gibi etkinliklerle kursiyerlerimizi buluşturmaya devam edeceğiz. 7’den 70 herkesin keyif alarak oynayabileceği mini golf sahası yaz dönemi içerisinde halkın hizmetindedir. Golf sporuna merak duyanlar Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezine kayıt yaptırarak mini golf etkinliklerinden yararlanabilirler” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR