![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/YE_BASARI_ZINCIRI____(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE POTADA A'DAN Z'YE BAŞARI ZİNCİRİ
TÜRKİYE’DE İLK 20 KULÜP ARASINA GİRMEYİ BAŞARDI
Genç Erkekler İl Birinciliği Ligini şampiyon olarak tamamlayan ve bu kategoride Türkiye’de İlk 20 kulüp arasına girmeyi başaran yeşil – siyahlılar büyük erkekler ve minik kızlar kategorilerinde de şampiyonluğa koşuyor.
ŞAMPİYONLUKLAR SÜRECEK
Potada haftayı Gaziantep Büyük Erkekler Ligi 2.Grupta Sanayi Esnaf Spor Kulübü, Minik Kızlar Liginde ise Sanko Spor Kulübü karşısında galibiyetlerle kapatan yeşil – siyahlı kulüp, her iki ligde de şampiyonluğun en büyük adayı. Liglerde geride kalan haftanın ardından değerlendirmede bulunan Şehitkamil Belediyespor Kulübü İdari Menajeri Metin Alati, “ Büyük Erkekler Liginde hedefimiz ligi zirvede tamamlayarak bir üst gruba yükselmek. Şu anda geride bıraktığımız dört karşılaşmadan galibiyetle ayrıldık umut ediyorum ki ligde kalan maçlarımızda da bu performansı sürdürür ve şampiyonluk ipini göğüsleriz. 2012- 2013 sezonunda ilk defa katıldığımız minik kızlar liginde ise 2001 -2002 doğumlu ve 2003- 2006 doğumlu 2 farklı jenerasyonda 2 takımla mücadele ediyoruz. Önümüzdeki yıllar için bu kategoride alt yapımız tam anlamıyla hazır. Bu kategoride de kalan maçlarımızı kazanarak şampiyon olmak ve Minikler Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil etmek istiyoruz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR