![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_87.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE POTADA SAYILAR KURTULUŞ KUPASI İÇİN
BASKETBOL SEVDALILARI ŞEHİTKAMİL’DE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR
Şehitkamil Belediye Başkanlığı ve Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Organizasyonunda düzenlenen Basketbol Kurtuluş Kupasında 7 farklı okul basketbol takımından 150’ye aşkın sporcu öğrenci parke üzerinde forma giyecek. 2015-2016 Yılı Okul Sporları Yıldız Kızlar Ligi ile birleştirilen organizasyonda, potanın perileri şampiyonluk kupasına 2 farklı gurupta oynanacak 13 müsabakanın ardından ulaşacak. Kupanın iddialı yarışmacı ekiplerinden Özel SANKO Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni ve Basketbol Şube Sorumlusu Emre Erensoy, potanın perilerinin ve dev adamlarının Şehitkamil Belediyesinin düzenlediği basketbol kuplarında buluştuğunu ve bu organizasyonların basketbol alt yapına çok büyük katkı sağladığını belirtti. Erensoy, açıklamasında “Özel SANKO Okulları olarak Şehitkamil Belediyesinin düzenlediği neredeyse tüm basketbol kuplarında yerimizi alıyoruz. Düzenlenen tüm organizasyonlar şehrin basketbol kültürü adına memnuniyet verici, özelikle alt yapı sporcularımızın müsabaka deneyimlerinin artması adına çok önemli bu nedenle Şehitkamil Belediyesine teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
BASKETBOL OYNAMAYI ÇOK SEVİYORUZ
Şehitkamil Belediyesi Basketbol Kurtuluş Kupasının yarışmacı okullarından Kocatepe Orta Okulu Basketbol Takımı Öğrencilerinden Nisa Sinem Kıymet, takım arkadaşları ve rakip okul takımlardaki arkadaşlarıyla basketbol oynamayı çok sevdiklerini Şehitkamil Belediyesinin büyük destekleri yıl içerisinde düzenlenen basketbol kuplarında resmi müsabakalara katılma fırsatı elde ettiklerini belirtti. Kıymet, potada sahaya çıkacakları ilk müsabaka öncesinde yaptığı açıklamada, “ Resmi bir maça çıkacak olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum, gerek kendi takım arkadaşlarımla gerekse de dostluk ortamı içerisinde yarıştığımız rakip takımlardaki arkadaşlarımla basketbol oynamayı çok seviyoruz. Yıl içerisinde birçok farklı organizasyonla bizleri parke üzerinde buluşturan Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR