![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/Sampiyonluk_3.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE POTADA TARİHİ SEZON
7 KATEGORİYİDE DERECEYLE BİTİRDİLER
Potada 2012 – 2013 sezonuna 7 kategoride 8 takımla start veren Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, katıldığı tüm liglerden dereceyle ayrılmayı başardı. Genç Erkekler Kategorisinde 2 yıl üst üste şampiyon olarak, Anadolu Şampiyonasına katılma hakkı elde eden ve yine bu kategoride Türkiye de ilk 20 takım arasına girmeyi başaran yeşil – siyahlı kulüpte, şampiyonluk serisini liglere ilk kez katılan minik kızlar ve yeni bir oluşumla parkeye dönen büyük erkekler takımları devam ettirdi. Yeşil – siyahlılar küçük erkekler ve küçük bayanlar kategorilerinde ligleri ilk üç sırada tamamlamayı başarırken, minik erkekler ve yıldız erkekler kategorilerinde ise play off’a kalma başarısı gösterdiler.
PARKE ÜSTÜNDE BÜYÜK BAŞARI GÖSTEREN TAKIMLARIMIZI KUTLUYORUM
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 2012 – 2013 Sezonunu 3 şampiyonluk ve toplamda 6 kupayla tamamlayan Şehitkamil Belediyespor Kulübünün dev adamlarını ve perilerini kutladığını belirtti. Fadıloğlu açıklamasında “ Şehitkamil Belediyespor Kulübü geri de kalan sezonda parke üzerinde büyük bir performans gösterdi. Elde edilen üç şampiyonluk ve elde edilen 6 ayrı derece de verilen büyük emeğin en büyük göstergesi. Ben kulübümüz idarecilerini, teknik ekibi ve değerli sporcularımızı sezon boyu göstermiş oldukları büyük başarılardan dolayı kutluyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR