ŞEHİTKAMİL'DE ŞAMPİYONLAR BULUŞTU

Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın


BAŞARININ ANAHTARI, AMATÖR RUH PROFESYONEL DÜŞÜNCE

Şehitkamil Belediyespor Kulübü çatısı altında futbol, basketbol, halkoyunları, vücut geliştirme, fitness,  bilek güreşi, karate ve taekwondo branşlarında 2011- 2012 sezonunda seri şampiyonluklar elde ederek Gaziantep’in ve Türkiye’nin gururu olmayı başaran sporcuları ağırlayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “Gaziantep’te sporu tabana yayma hedefimize her geçen gün yaklaşıyoruz. Yaz ve kış spor okullarında, futbol akademisinde yüzme havuzu ve bayan spor merkezlerinde toplumun her kesimine farklı branşlarda nitelikli spor yapma imkanı sağlamaya çalışıyoruz. Kaynaklar ve İmkânların el verdiği maksimum ölçülerde spora ve sporcuya destek veriyoruz” dedi. Başkan Fadıloğlu; Elde edilen tüm başarılarda başarının asıl anahtarının amatör ruhla profesyonelce hareket etmek olduğunu, başarı elde eden tüm sporcuların ve bu başarılarda emeği geçen yönetici, idari ve antrenörlerinin kutlanılması, alkışlanılması gerektiğinin altını çizdi.

BAŞARILARI MEMNUNİYETLE TAKİP EDİYORUZ

Başkan Fadıloğlu’nun başarılı sporcular onuruna verdiği yemekte şampiyonları yalnız bırakmayan Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, yeşil siyahlı kulüp sporcularının Türkiye, Avrupa ve Dünya’da elde ettikleri dereceleri memnuniyet ve gururla takip ettiklerini belirtti. Milletvekili Tayyar; “Medyadan siyasete geçiş yapmış olmasına rağmen amatör eski bir futbolcu olduğunu kendi dönemlerinde futbol oynayacak düzenli bir toprak saha dahi bulamazlarken bu gün sporcuların modern bir biçimde dizayn edilmiş semt ve ilçe stadyumlarında rahatça top koşturduğunu, kapalı spor salonlarında, yüzme havuzlarında rahatça eğitim alabildiklerini belirtti. Tayyar; “ Gaziantep’te sporun gelişmesinde sportif tesis sayısının artmasında belediyelerin çok büyük bir rol oynadıklarını ve büyük bir sorumluluğun altına başarı ile imza attıklarını” sözlerine ekledi.

Şehitkamilli şampiyonlar keyifli geçen yemeğin ardından Başkan Fadıloğlu ve Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar ile günün anısını yaşatmak üzere hatıra fotoğrafı çektirdi.