![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DE_SPOR_OKULLARI_KIS_DONEMINDE_DE_DOLUP_TASIYOR__(3).jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE SPOR OKULLARI KIŞ DÖNEMİNDE DE DOLUP TAŞIYOR
ŞEHİTKAMİLDE SPOR EĞİTİMİ YILIN 365 GÜNÜ DEVAM EDİYOR
Sağlığını korumak ve formda bir vücuda sahip olmak isteyen yediden yetmişe tüm Gazianteplilerin vaz geçilmez adresi olan Şehitkamil Belediyesi Spor Okullarında, eğitimler yılın 365 günü aralıksız olarak devam ediyor. Yaz tatili dönemi boyunca binlerce gence nitelikli bir spor eğitimi veren Şehitkamil Belediyesi, kış dönemi içerisinde açtığı badminton, basketbol, futbol, halkoyunları, satranç ve yüzme spor kurslarıyla, okul dönemi içerisinde spor yapmak isteyen öğrencilerin bu isteğini karşılıksız bırakmıyor. Spor kurslarına kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler, 1 Aralık 2014 tarihine kadar kayıt yaptıra bilecek. Şehitkamil Belediyesi Kış Spor Okullarında eğitim dönemleri 3 aylık periyotlarla sürecek. Kursları başarıyla tamamlayan öğrenciler, 2. kademe eğitimlere dahil edilecek. Spor okullarında, Şehitkamil Belediyespor Kulübü bünyesinde faaliyet gösterecek olan müsabık takımlara da sporcular seçilecek.
ŞEHİTKAMİL’DE LİNANSLI SPORCU SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR
21 bini aşkın genel ve 3 bine aşkın faal lisanslı sporcuyu bünyesinde barındıran Şehitkamil Belediyespor Kulübünün lisanslı sporcu grafiği her geçen gün artıyor. Faaliyet gösterdiği tüm branşlarda başarıdan başarıya koşan yeşil- siyahlı kulüp, Şehitkamil Belediyesi Spor Okullarında yetişen sporcularıyla ailesini her geçen gün daha da genişletiyor. Sporun her alanında yaptığı çalışmalarla bir çok federasyonun takdirini kazanan Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep’i ulusal ve uluslararası platformlarda başarıyla temsil ettiğini bir kez daha gözler önüne seriyor.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR