ŞEHİTKAMİL'DE SPOR ŞENLİKLERİ AÇILIŞLARI YEŞİL SAHADA DEVAM ETTİ

ŞEHİTKAMİL’DE ŞENLİKLER NİSAN AYI BOYUNCA DEVAM EDECEK

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Spor Şenlikleri Etkinlikleri kapsamında basketbol, futbol ve satranç branşlarında turnuvalar düzenleyen, Şehitkamil Belediyesinde hedef şenliklere katılan tüm öğrencileri spor yaptırarak eğlendirmek. 3000’e yakın sporcunun katılımı ile düzenlenecek spor şenliklerinde sportif müsabakaların yanı sıra katılımcı öğrencileri sürpriz ödüllü eğitsel oyunlar ve spor konulu bilgi yarışmaları bekliyor.

 

KÜÇÜK KRAMPONLARDAN FADILOĞLU’NA SEVGİ SELİ

  

Şehitkamil Belediyesi Gazikent Futbol Sahasında gerçekleştirilen futbol turnuvası açılış töreninde, turnuvaya katılan tüm sporcular kendilerini yeşil sahada yalnız bırakmayan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na olan sevgilerini ve teşekkürlerini hep bir ağızdan yaptıkları tezahüratlarla dile getirdiler. 

 

Açılış töreni esnasında tribünleri dolduran yüzlerce sporcuya yönelik bir konuşma yapan başkan Fadıloğlu; “Spor her şeyden önce dostluk, kardeşlik bağlarını kuvvetlendiren önemli bir unsurdur.  Spor şenlikleri çerçevesinde düzenlenen tüm müsabakalarda kazanmak ve kaybetmeden daha çok önemli olanın sosyal bir etkinliğe katılmak ve bu etkinlikten mutlu bir şekilde ayrılmaktır” dedi.

 

Yapılan seremonin ardından Şehitkamil Belediyesi 23 Nisan Futbol Turnuvası Başkan Fadıloğlu’nun başlama vuruşu ile start aldı.