![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DE_SPOR_SENLIKLERI_YUZME_VE_SATRANC_SAMPIYONALARI_ILE_DEVAM_EDECEK_(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE SPOR ŞENLİKLERİ YÜZME VE SATRANÇ ŞAMPİYONALARI İLE DEVAM EDECEK
MİNİK SPORCULAR İSTEDİKLERİ BRANŞTA YARIŞABİLMENİN KEYFİNİ YAŞIYOR
Şehitkamil Belediyesince, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Spor Şenlikleri kapsamında düzenlenen, basketbol, futbol, satranç ve yüzme Şampiyonalarında yaşları 6 ile 16 arasında değişen minik ve çocuk yaştaki sporcular birbirinden modern spor tesislerinde istedikleri branşta yarışma imkanı buluyor. 23 Nisan 2013 tarihine kadar devam edecek spor şenliklerinde, kalpleri spor sevdası ile atan minikler, etkinlikler çerçevesinde sporda fair play ruhu, takım ve grup uyumu, gibi konularda eğitimlere tabi tutulurken biryandan da kendileri için düzenlenen ferdi yarışmalarda yarışarak, eğlenme ve sürpriz ödüller kazanma fırsatı buluyorlar.
ÇOCUKLARIMIZIN GÖZLERİNDEKİ SEVİNÇ EN BÜYÜK MUTLULUK KAYNAĞIMIZ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlileri çerçevesinde düzenlenen basketbol, futbol, satranç ve yüzme şampiyonlarında 3500’e aşkın minik ve çocuk yaştaki sporcunun kendileri için düzenlenen yarışma ve müsabakalara katılarak, keyifli bir zaman geçirme imkânı bulduklarını dile getiren Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Yoğun bir eğitim, öğretim maratonu içerisindeki çocuklarımızın spor yaparak sosyalleşebilmelerini sağlamak amacıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Bayramını, fırsat bilerek tesislerimizin kapılarını onlar için ardına kadar araladık. Onlarda birbirinden farklı branşlarda dostluk ve centilmenlik çerçevesinde yarışabilme imkanı buldular. Yarışma ve müsabaka sonlarında çocuklarımızın gözlerinde oluşan sevinç en büyük mutluluk kaynağımız bunun için ilerleyen dönemlerde onlar için yaptığımız etkinlikler süre gelecek” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR