![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DE_YAZ_SPOR_OKULU_KAYITLARI_START_ALDI_(3).jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE YAZ SPOR OKULU KAYITLARI START ALDI
NİTELİKLİ EĞİTİMİN ADRESİ ŞEHİTKAMİL
Her yıl okulların kapanmasıyla birlikte binlerce öğrenciyi modern mekanlarda, profesyonel antrenörler eşliğinde ücretsiz spor yapma imkanı sunan Şehitkamil Belediyesi yaz spor okulları 2012 döneminde de futbol, basketbol, karate, taekwondo, satranç, vücut geliştirme, Fitness ve bilek güreşi, step aerobik, Pilates ve yaz spor okulu bünyesine yeni katılan branşlar halkoyunları ve ata savunma sanatı sporu ile halkın hizmetinde olacak. 32 kişilik dev eğitim kadrosuyla spor biliminin tüm yeniliklerini takip eden ve eğitim programında kursiyerlere aktaran Şehitkamil Yaz Spor Okulları bu dönemde sporcuların fiziki eğitimlerinin yanı sıra kursiyerlerin ruhen ve fikrende hayata hazır olabilmeleri için nitelikli bir eğitim sunacak.
YARINLAR İÇİN HİZMETTEYİZ
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; “ Yaz Spor Okullarında verilen eğitimin çocukların sadece fiziksel gelişimleri ile sınırlı kalmıyor. Düzenlenen eğitim programları kapsamında çocukların üretkenlikleri de artıyor. Bunun yanı sıra spor ahlakı ve disiplini ile bilinçlenen öğrencilerimiz edindikleri bu bilgilerle hayatın birçok alanında başarıyı yakalıyorlar. Arkadaşlıkların ve kalıcı dostlukların kurulduğu en önemli mekanlar spor alanlarıdır. Ben öğrencilik yıllarımda basketbol takımında birlikte ter döktüğüm arkadaşlarımla hala görüşüyorum. Tüm bu nedenlerde dolayı tüm velililerimize çocuklarını spor okullarına yönlendirmesini tavsiye ediyor, tüm halkımızı daha sağlıklı bir yaşam için spor alanlarına bekliyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR