![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(6)_115.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DE YAZ SPORLA DOLU DOLU GEÇECEK
YÜKSEK MOTİVASYONLA ÇALIŞACAKLAR
Ramazan Bayramı tatili akabinde 11 Temmuz 2016 Pazartesi günü ilk ders zilinin çalacağı Şehitkamil Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda sporcu öğrencilerin yüksek motivasyonla çalışabilmeleri adına alanında uzman eğitmenler tarafından hummalı çalışmalar neticesinde yoğun ama bir o kadarda eğlenceli bir çalışma programı hazırlandı. 7 farklı branşta eğitimlerin verileceği spor okullarında yeşil-siyahlı sporcular, branşa özgü eğitim faaliyetlerinin dışında gençlik kamplarına katılacak, doğa yürüyüşlerine çıkacak, yaz kupalarında centilmence yarışabilme fırsatı elde edecek. Sportif faaliyetlerin dışında kalan sürelerde teorik eğitimlerle kültürel ve sosyal etkinliklere de katılacak olan geleceğin şampiyonları, yaz tatilini dolu dolu tamamlayacak.
SPOR OKULLARI 9 FARKLI TESİSTE 7 BRANŞTA HİZMET VERECEK
Şehitkamil Belediyesi tarafından organize edilecek spor okulları, 2016 yılı yaz döneminde de ilçe genelindeki 9 farklı tesiste hizmet verecek. Şehitkamil Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda 6 ile 17 yaş aralığındaki sporcu öğrencilere; basketbol, badminton, futbol, halkoyunları, temel cimnastik, satranç ve yüzme branşları olmak üzere 7 farklı branşta eğitimler verilecek. Çocukların ve gençlerin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirmeleri ve spor yaparak yetişen bireyler olmalarının hedeflendiği spor okullarının dönem sonunda yapılacak branş seçmelerinde Gaziantep ve Türk sporuna yeni yıldızlar kazandırılacak.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR