![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/resim_birlestirme_copy_12.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DEKİ YIPRANAN PARKLAR REVİZE EDİLİYOR
İlçe halkının yaşam kalitesini arttıracak proje ve çalışmalarıyla takdir gören Şehitkamil Belediyesi, daha önceden tamamlayarak halkın hizmetine sunduğu parkların periyodik olarak bakım ve onarım çalışmalarını aksatmadan devam ettiriyor. Hacıbaba Mahallesi’nde bulunan ve zamanla yıpranan Şehit Resul Bozkurt Parkı’nda bakım ve onarım çalışması başlatan Şehitkamil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çocuklar için oyun grupları, oturma bankları, kilit taşı, çim yenileme ve çevre düzenlemesi çalışması yürütüyor. Parkta ayrıca fitnes alanı ve yeşillendirme çalışmaları da yapılıyor. Kısa süre içerisinde tamamlanması hedeflenen Şehit Resul Bozkurt Parkı, yeniden vatandaşların hizmetine sunulacak.
VATANDAŞLARIMIZA DAHA İYİ HİZMET VERECEK
Şehitkamil Belediyesinin yeşilin korunması ve yaygınlaşması adına yaptığı birçok hizmetten memnun olduklarını dile getiren Hacıbaba Mahalle Muhtarı Mehmet Memili, “Mahallemizde bulunan parkımız, çok eski bir park olduğu için Şehitkamil Belediyemizden buranın bakım ve onarımı için talepte bulunmuştuk. Sağ olsun belediyemiz, hemen talebimizi kabul etti ve çalışmaları başlattı. Parkımızın bozulan çocuk oyun grupları yenilenecek, oturma bankları yenilenecek, yeşillendirme çalışması yapılacak. Vatandaşlarımızın spor yapmaları için spor alanı oluşturulacak. İnşallah bu parkımız, bundan sonraki süreçte vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verecek. Ben, şahsım ve mahallem adına yapılan bu özverili çalışmalarından dolayı Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve tüm ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR