![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(7)_31.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DEN 4, 4'LÜK GALİBİYET
3 PUAN 4 GOLLE GELDİ
Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Ligi 2. Grup’ta mücadele eden Şehitkamil Belediyespor, ligin 8. haftasında kendi evinde Belen Belediyespor ile karşı karşıya geldi. Maçın ilk yarısına hızlı başlayan Şehitkamil Belediyespor, 33. dakikada Badra Alıou Doumbia’nın golüyle 1-0 öne geçti. Maçın ilk yarısını 1-0 üstün kapatan Şehitkamil Belediyespor, ataklarını ikinci yarıda da sürdürerek, 48. dakikada İrfan Yedik’in golüyle 2-0 öne geçti. Ataklarına devam eden Şehitkamil Belediyespor, 72. dakikada yine Badra Alıou Doumbia ve 80. dakikada Mustafa Avcı’nın bulduğu gollerle 4-0 öne geçmeyi başardı. Maçın geri kalan bölümlerinde gol olmayınca, Şehitkamil Belediyespor, sahadan 4-0’lık skorla ayrıldı.
HAK ETTİĞİMİZ MAÇTI KAZANDIK
Maçın ardından açıklama yapan Şehitkamil Belediyespor Teknik Direktörü Ahmet Atalay, “Hafta içerisinde Belen Belediyespor maçına en iyi şekilde hazırlanmıştık. Takım olarak sadece galibiyete odaklanmıştık. Maçın ilk yarısına da hızlı bir şekilde başladık ve istediğimiz golü bularak 1-0 öne geçmeyi başardık. İlk yarı içerisinde bulduğumuz birçok atağı ise gole çevirip farkı açabilirdik ancak olmadı ve ilk yarıyı 1-0 üstün tamamladık. Maçın ikinci yarısına da aynı tempo ve hızla başladık. Bulduğumuz kontra ataklarla 3 gol bulduk ve farka gittik. Tüm oyuncularımı yürekten tebrik ediyorum. Gerçekten çok güzel bir futbol sergileyerek, bugün iyi bir sonuç elde ettiler. Bundan sonra da aynı disiplin içerisinde önümüzdeki maçlardan da puan yada puanlar alarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR