![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/SEHITK_57AMIL.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DEN "BİR YIKIM - BİR SOSYAL TESİS"
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Sosyal Belediyecilik bilinciyle uygulanan çalışmalara Şehitkamil Belediyesi bir yenisi daha ekledi. Pirsultan Mahallesi 113 Nolu Cadde zerinde bulunan 3 katlı metruk yapının yıkım işlemi gerçekleştirildi. Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri yıkımı bizzat takip etti.
Başkan Fadıloğlu; En Kısa Zamanda Milletimizin Hizmetine Sunacağız
Pirsultan Mahallesi’nin, sosyal tesis ihtiyacı en fazla olan mahallelerimizden birisi olduğunu vurgulayan Başkan Fadıloğlu: “Bölgenin komple yapılanmasının tamamlanmış olmasından dolayı; yer bulmakta güçlük çekiyorduk. Şu an yıkımını gerçekleştirdiğimiz alanın kamulaştırma işleminin biraz uzun sürdü ancak Sosyal tesis inşaatı hızlı bir şekilde ilerleyecek. Şehitkamil Devlet Hastanesi’nin karşısında olması sebebiyle yoğun bir hareketlilik var burada. Mahallenin orta kısmına gelen yerde taziye evimiz, Anne çocuk merkezimiz ve etüt merkezimizden oluşan çok nitelikle bir Sosyal tesisimiz hizmete girecek. Her Mahallemize bir sosyal tesis yapmak için özen gösteriyoruz yalnız yer bulmakta güçlük çekiyoruz. Bu mahallemizden bunlardan birisiydi ekibimizin uğraşları sonucunda buradaki sıkıntıyı çözmüş olduk. İnşallah en kısa zamanda Hizmete girecek olan sosyal tesisimizi Milletimize sunmuş olacağız” dedi.
Öksüz; Mahallemiz Adına Başkanımıza Teşekkür Ediyorum
Yapılan yıkım ve yapılacak olan Sosyal Tesis için açıklamada bulunan Pirsultan Mahalle Muhtarı İsmail Öksüz, “Mahallemiz adına Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Daha önce bize bu Sosyal Tesisin yapılması için söz vermişti. Şuan bakıyorum belediyemiz hızlı bir şekilde tesisimiz için kolları sıvadı. Başkanımızdan ve ekibinden Allah razı olsun” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR