![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DSC_3653.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DEN 'TOPLUMSAL DUYARLILIK PROJESİ'
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özdemir ile Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu hazırlanan protokolleri imzaladılar.
ŞEHİTKAMİL BELEDİYE BAŞKINIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM
Programda bir konuşma yapan Rektör Özdemir, “Gaziantep’teki belediyelerimiz ile birlikte iş birliği içinde bulunuyoruz. Üniversite öğrencilerimiz sosyal sorumluluk projeleri kapsamında belediyelerimizde görev alıyorlar. Şehitkamil Belediyesi ile yeniden bir protokol imzalayarak bu iş birliğini büyütüyoruz. Bu çerçevede belediyelerimizle birlikte girmiş olduğumuz iş birliğiyle toplumsal sorunları çözmeyi öğrencilerimize alıştırıyoruz. Böylece öğrenciler kendi aralarında tartışarak toplumsal sorunlara çözüm arıyorlar. Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ederim” dedi.
ÖĞRENCİLERİMİZİN SOSYAL ADAPTASYONLARINI SAĞLIYORUZ
Toplumsal Duyarlılık projelerinin süreceğini dile getiren Başkan Fadıloğlu ise, “Şehitkamil Belediyesi olarak Gaziantep Üniversitesi ile 3’üncü Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile de 2’inci yılımızın Toplumsal duyarlılık projelerini devam ettiriyoruz. Bu projeyle hem öğrencilerimizin sosyal adaptasyonuna hem de belediyelerimizin iş yüküne yardımcı olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR