![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/resim_birlestirme_140.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DEN AİLELERE GIDA DESTEĞİ
Şehitkamil Belediyesi, Ramazan Ayı içerisinde de dar gelirli ailelerin umudu oldu. Her yıl Ramazan Ayı öncesinde başlanan gıda yardımı aralıksız devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce dar gelirli aileye yardım yapıldı. Yardım dolayısıyla mutlu olduklarını ifade eden aileler, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür ettiler.
BELEDİYEMİZİN BU KONUDAKİ HİZMETİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM
Yapılan yardımlara ilişkin açıklamada bulunan Girne Mahalle Muhtarı İbrahim Polat, “Şehitkamil Belediyemizin her sene olduğu gibi bu sene de gıda yardımı devam ediyor. Girne Mahalle Muhtarlığı olarak daha önce bize müracaat eden dar gelirli ailelerimizin bilgilerini Şehitkamil Belediyemize bildirmiştik. Şehitkamil Belediyemiz de bu yardımları dağıtıyor. İnşallah, bu yardım paketlerinin tamamı en kısa sürede ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaşacak. Dağıtılan yardım paketlerinin ihtiyaç sahibi insanlarımıza bir nebze de olsa faydası olacağını düşünüyorum. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine bu konudaki hizmetlerinden dolayı mahallem adına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR