ŞEHİTKAMİL'DEN AŞAĞI ARIL VE UĞRUCA'YA ANINDA MÜDAHALE
Koronavirüs (kovid-19) salgınının yayılma göstermeye başladığı ilk günden aldığı tedbirlerle yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçmek adına çalışma yürüten Şehitkamil Belediyesi, bu doğrultuda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Aşağı Arıl Mahallesi’nde 2 vatandaşın, Uğruca Mahallesi’nde de 1 vatandaşın koronavirüs testleri pozitif çıktı. Testleri pozitif çıkan vatandaşlar hemen tedavi altına alındı. Tedbir kapsamında 2 mahalle de karantinaya alındı.
Alınan karantina kararının ardından hemen harekete geçen Şehitkamil Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, 2 mahallede de kapsamlı bir dezenfeksiyon işlemi yürüttü. Periyodik olarak tüm mahallerde dezenfeksiyon çalışması yürüten ekipler, çalışmalarını ilçe genelinde yoğun bir biçimde sürdürüyor.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR