ŞEHİTKAMİL'DEN GAZİANTEPSPOR'A İKİ FUTBOLCU

GAZİANTEPSPOR’A TRANSFER OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Gaziantep’e yetenekli futbolcu yetiştirmenin mutluluğunu yaşayan Şehitkamil Belediyespor, geleceğin yıldızı olmaya aday olan iki genç futbolcusunu daha Gaziantepspor’a kazandırdı. Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumunda gerçekleşen törende genç futbolcular, Gaziantepspor’a imza atmanın mutluluğunu yaşadı. Kariyerlerine Gaziantepspor U14 takımında devam edecek olan Mahsun Demir ve Barış Güzel, “Yaklaşık 5 yıldır Şehitkamil Belediyespor Alt yapısında futbol oynuyoruz. Burada hocalarımız bizlerle en iyi şekilde ilgilenerek, futbolu daha iyi öğrenmemizi sağladılar. Daha önce her zaman büyük bir takımda futbol oynamayı hayal ediyorduk. Bugün o dileğimiz gerçekleşti ve Gaziantepspor alt yapısına transfer olduk. Bunun için çok mutluyuz. Bundan sonraki futbol kariyerimizde de en iyi şekilde mücadele edip, hem takımımız için hem de şehrimiz için başarılar elde etmeye çalışacağız. Bizlere hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Şehitkamil Belediyespor Başkanımıza, yöneticilerimize ve hocalarımıza çok teşekkür ediyoruz” dediler.

 

ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR OLARAK GAZİANTEP FUTBOLUNU BİR BÜTÜN OLARAK DÜŞÜNÜYORUZ

Şehitkamil Belediyespor As Başkanı Veysel Akbağ ise, “Şehitkamil Belediyespor olarak Gaziantep futbolunu bir bütün olarak düşünüyoruz. Biz bu alt kategorideki kardeşlerimizi Gaziantepspor’a verirken, amacımız daha çok maç oynayarak, tecrübe kazanmalarını sağlamak, Gaziantep ve Türk futboluna katkı sunmalarını sağlamak için gönderiyoruz. Bizim amacımız bu genç kardeşlerimizin gelişimlerini daha çok sağlamak için bugün iki genç kardeşimizi transfer ediyoruz. Şehitkamil Belediyespor olarak her hangi bir bedel veya gelir olsun diye bir düşünce içerisinde değiliz. Dolayısıyla bu genç kardeşlerimizi Gaziantepsopr’a teslim ediyoruz. İnşallah ilerleyen zamanlarda bu kardeşlerimizi profesyonel takımlarda görmeyi hedefliyoruz. Şimdiden bu transferlerin hem kendileri hem de Gaziantep futbolu için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Gaziantepspor U14 Takımı sorumlusu Halil İbrahim Barut ise, “Öncelikle Şehitkamil Belediyespor As Başkanımıza ve teknik ekibe bize zorluk çıkarmadıkları için çok teşekkür ediyorum. Gaziantepspor ailesine iki tane aslan gibi futbolcu aldık. İnşallah bundan sonra gelişmelerini orada takip edeceğiz. Kendilerini Gaziantepspor’da görmek istiyoruz ve inşallah daha iyi yerlere gelecekler diyorum. İnşallah bu transferlerin hem takımımız adına hem de gençlerimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.