![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DEN_POTADA_IYI_BASLANGIC___(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL'DEN POTADA İYİ BAŞLANGIÇ
BU SEZONDA ŞAMPİYONLUK İPİNİ GÖĞÜSLEMEK İSTİYORUZ
2013 -2014 Sezonunda Türkiye Basketbol Federasyonu Gaziantep Büyük Erkekler Basketbol Ligi 1. kümede yer alan Şehitkamil Belediyespor Kulübü, Ligin ilk maçında geçen sezonun 1.Küme Şampiyonu Kolej Spor Kulübünü 70-50 skorla yenmeyi başardı. Yeşil – siyahlı dev adamların takım kaptanı Mehmet Ali Kanalıcı, maç sonrasında yaptığı değerlendirme, “Geçen sezon namağlup şampiyon olarak 2.Kümeden 1. Kümeye yükselme başarısı gösterdik bu sezon yine hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik. İlk maçımızda önemli bir galibiyet elde ederek sezona iyi başlangıç yaptık, takım arkadaşlarımızla birlikte sezonun geri kalan maçlarında da başarılı bir performans göstererek hedefimize ulaşmak istiyoruz” dedi.
ŞEHİTKAMİL’DEN POTADA BAŞARILI PERFORMANS
2013 -2014 Sezonunda Liglere katıldığı tüm kategorilerde başarılar elde ederek, kupa kazanmayı başaran yeşil- siyahlı kulüp büyük erkekler kategorisinde de sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldırmak istiyor. Yeşil – siyahlı kulübün Başkanı Musa Yıldız, basketbol branşında her geçen gün yeni başarılar elde ettiklerini ve parke üzerinde sergilenen performanstan oldukça memnun olduklarını belirtti. Yıldız, “Basketbol branşında özellikle son yıllarda alt yapılarda elde edilen başarılar memnuniyet verici ümit ediyorum ki önümüzde ki yıllarda da bu başarılar süre gelecek” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR