![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/4_15.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DEN SAM'A BÜYÜK GÖSTERİ
ÇOCUKLARIMIZLA BİRLİKTE ÇOK GÜZEL BİR GECE GEÇİRDİK
Şehitkamil Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla yapılan Ramazan şenlikleri Sam Mahallesinde devam etti. Etkinlikte, tiyatro gösterileri, Hacivat-Karagöz oyunları, animasyon gösterileri sunulurken, sahneye çıkan akrobat, bir birinden heyecanlı gösterilere sahne oldu. Akrobat’ın yapmış olduğu gösteriyi adeta nefeslerini tutarak izleyen çocuklar ve aileler, gösteri sonunda uzun süre akrobatı ayakta alkışladı. Daha sonra sahneye çağırılan çocuklar arasında çeşitli yarışmalar düzenlendi. Yapılan yarışmalarla hoş vakit geçiren çocuklara Şehitkamil Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler sunuldu. Etkinlikte ayrıca çocuklara, pamuklu şeker, elmalı şeker ve balon gibi çeşitli hediyeler sunuldu. Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerde hoş vakit geçirdiklerini dile getiren çocuklar, yapılan etkinlikten dolayı Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ederek, unutulmaz bir gün geçirdiklerini söyledi. Etkinliğe katılan aileler ise, “Çocuklarımızla birlikte Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikleri izlemeye geldik. Burada tiyatro gösterileri, Hacivat-Karagöz oyunları, animasyon gösterileri yapıldı. Ayrıca akrobat gösterisi sunuldu. Akrobatın yapmış olduğu gösteriyi adeta nefeslerimizi tutarak izledik. Çocuklarımızla birlikte çok güzel bir gece geçirdik. Şehitkamil Belediyemize, çocuklarımıza böylesine güzel bir eğlenceyi sundukları için teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR