![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DEN_SUPER_AMATORE_SUPER_BASLANGIC.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DEN SÜPER AMATÖRE SÜPER BAŞLANGIÇ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
Batur Stadı’ndaki maçı izleyenler arasında; Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet er, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ASKF Başkanı Abdülkadir Gözegir, Futbol İl Temsilcisi Vakıf Demir, Şehitkamil Belediye Spor Başkanı Sait Kılıç, Şehitkamil Belediye Meclis Üyeleri de vardı.
Maçın ilk yarısı Şehitkamil Belediye Spor’un üstünlüğüyle tamamlanırken Şenyurt Spor 90. Dakikada bir penaltıdan yararlanamadı. Süper Amatör Kümeye galibiyetle başlayan Şehitkamil Belediye Spor bu yıl da üst sıraların en büyük adayı olduğunu gösterdi. Futbolcuları tebrik eden Şehitkamil Belediye Başkanı M. Rıdvan Fadıloğlu, ligin bundan sonrasında da hepsine başarılar diledi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR