![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/DEN_TEMIZLIGE_DAVET_VAR_(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL'DEN TEMİZLİĞE DAVET VAR
ŞEHİTKAMİL’İN TEMİZLİK ANLAYIŞI FARK YARATIYOR
Şehitkamil Belediyesi temizlik ekibi Şirinevler mahallesinde ara sokaklar ve boş araziler başta olmak üzere her yeri pırıl pırıl yaptılar. Temizlik araçları ve temizlik İşleri müdürlüğüne bağlı çok sayıda personelle Şirinevler mahallesinde çalışma yapan ekipler kısa sürede mahallede her yeri temizlediler. Çevre temizliğinin yanı sıra çöp konteynırlarını yıkayan ve boyayan ekipler kullanım dışı olan konteynırları da yenileriyle değiştirdiler.
KÖŞE BUCAK HER YER TERTEMİZ
Şirinevler mahalle sakinleri; “Belediyemize bağlı ekipler kısa sürede mahallemizde temizlenmeyen yer bırakmadı. Zaten Belediyemiz rutin olarak her gün çöp toplama ve sokaklarımızda temizlik çalışmaları yapıyordu. Ama bugün daha geniş kapsamlı olarak bu çalışmayı devam ettirdiler. Belediyemiz tarafından Bahar Temizliği kampanyası başlatılmış. Böylece aynı zamanda da vatandaşları da temizlik konusunda davet eden ve isteklendiren bir uygulama olmuş. Belediye çalışanlarımıza ve Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR