![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(3)_62.jpg)
ŞEHİTKAMİL'DEN VATANDAŞLARA KURBAN POŞETİ
255 BİN KURBAN POŞETİ VATANDAŞLARA DAĞITILDI
Şehitkamil Belediyesi Kurban Bayramında oluşması muhtemel çevre kirliliğinin önlenmesi ve vatandaşların kurbanlık et ve sakatatları muhafaza etmesi için kurban poşeti dağıttı. Şehitkamil Belediyesi temizlik ekiplerinin tek tek dağıttığı kurban poşetleri vatandaşların memnuniyetini kazandı. Toplamda dağıtılan 255 bin adet Kurban Poşeti çevre kirliliğinin önlenmesine büyük katkı sağlayacak. Dağıtılan kurban poşetlerinin güzel bir hizmet olduğunu belirten vatandaşlar, “Şehitkamil Belediyemiz, kurban bayramında sıkıntı yaşamamamız için poşet dağıtımı gerçekleştirdi. Dağıtılan bu poşetler, gerçekten çok işimize yarıyor. Çünkü kurban kesimi sonrası oluşan atıkları bu poşetlerde muhafaza ediyoruz. Hem çevre temizliği adına hem de hijyen adına bu poşetler işimize çok yarıyor. Bayramda poşet sıkıntısı yaşamayacağız. Geçtiğimiz yılda yine Belediyemiz tarafından poşet dağıtılmıştı ve bu poşetler çok işimize yaramıştı. Bu yılda yine dağıtılan poşetlerden dolayı Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR