![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(1)_332.jpg)
ŞEHİTKAMİL, GALİBİYET SERİSİNİ SÜRDÜRMEK İSTİYOR
Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Lig’in (BAL) 22. haftasında Elazığ DSİ Spor Kulübü’nü deplasmanda 3-0 mağlup ederek üst üste 6 maç galip geldi. Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, kendi evinde karşılaşacağı 1920 Maraş Spor Kulübü’nü de mağlup ederek galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor. İki takım 19 Mart Pazar günü saat 14.00’da Şehitkamil İlçe Stadı’nda karşılaşacak. Maç öncesi açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Antrenörü Seçkin Göksel, galibiyet dışında hiçbir düşüncelerinin olmadığını söyledi.
GALİBİYET SERİMİZİ 7’YE ÇIKARMAK İSTİYORUZ
Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Antrenörü Seçkin Göksel, müsabaka öncesinde değerlendirmede bulundu. Seçkin Göksel, açıklamasında şunları söyledi:
“Ligin ikinci yarısına çok iyi bir başlangıç yaptık. Takım olarak çok iyi bir ivme yakaladık. 6 maç üst üste galip geldik. Elde ettiğimiz 3 puan serisini devam ettirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Son olarak deplasmanda galip gelmiştik. Bu hafta kendi evimizde, taraftarımızın önünde mücadele edeceğiz. Takım olarak 3 puana konsantre olduk. Bu maçı da yenerek ligdeki galibiyet serimizi 7’ye çıkarmak istiyoruz. Ligde tüm maçlar bizim için final değerindedir. Maç günü teknik ekibimiz ve yeşil-siyahlı kramponlarımız, 3 puan parolasıyla sahada hazır olacak. Ümit ediyorum ki 90 dakika sonrasında gülen taraf biz oluruz ve üst üste 7. maçımızı da kazanırız. Oyuncularıma olan güvenim tam. Sahada ellerinden gelen çabayı göstereceklerinden eminim. Galip gelerek moralli bir şekilde yolumuza devam etmek istiyoruz.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR