ŞEHİTKAMİL'İN BASKETBOL HOCALARI ULUSLAR ARASI SEMİNERDEN DÖNDÜLER
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
SEMİNER HER ANLAMDA VERİLİM GEÇTİ
Şehitkamil Belediyespor Kulübü İdari Menajeri Metin Alati; “8.Uluslar Arası basketbol semineri verimli geçti. Bu tip seminerlerde bilgi tazelemenin yanı sıra Türkiye ve Avrupa’nın çeşitli bölgelerinden seminere katılan antrenörlerle birçok alanda fikir istişaresinde bulunularak yenlilikleri ve gelişmeleri daha yakından takip ettik. 2012 -2013 sezonunda alt yapıya verdiğimiz önemi bir vites daha artıracağız ve çalışmalarımıza hız vereceğiz. Bu nedenle sezonu açmadan öce teknik kadromuzda yer alan tüm arkadaşlarla böylesine önemli bir seminere katılmak bizlere büyük fayda sağladı” dedi
ÖĞRENİYOR ÖĞRETİYORUZ
Şehitkamil Belediyespor Kulüp Başkanı Musa Yıldız ; “Tüm alanlarda olduğu gibi spor alanında yenililikler, değişimler tüm hızıyla devam ediyor. Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’ndan aldığımız talimatlar doğrultusunda spor okullarında ve kulüp takımlarımızda eğitim gören tüm sporcularımıza daha nitelikli bir eğitim verebilmek adına teknik ekiplerimizde görev yapan tüm arkadaşlarımızla birlikte sürekli olarak gelişmeleri ve yenilikleri öğreniyor ve öğretiyoruz” dedi.
Haberler
- BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
- BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
- ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
- ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
- BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
- KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
- ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
- DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
- DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR