![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/IN_MINIK_YILDIZLARI_FUTBOL_FESTIVALINDE_(3).jpg)
ŞEHİTKAMİL'İN MİNİK YILDIZLARI FUTBOL FESTİVALİNDE
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
MERSİN’DE Kİ FUTBOL FESTİVALİNDE İLİMİZİ ŞEHİTKAMİL’İN SPORCULARI TEMSİL EDECEK
Mersin Tarsus’ta düzenlenen 5. Uluslar arası Futbol Festivalinde boy gösterecek olan minik futbolcuları Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcısı Abdulcebbar Özkara uğurladı. Dört gün sürecek olan Futbol Festivalinde ilimizi On iki yaş grubunda ki minik futbolcular temsil edecek.
İLİMİZİ BAŞARI İLE TEMSİL EDECEĞİZ
Futbol Festivalinde yalnızca Şehitkamil Belediyesi Spor Akademisi öğrencilerin boy göstereceğini ifade eden Şehitkamil Belediyesi Spor Akademisi Genel Koordinatörü Necmi Karaoğlan; “ Bu sene Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nun desteği ile futbolda önemli başarılara imza attık. Gelecekte iyi sporcular yetiştirmek adına futbol akademimizde minik sporculara özel ilgi gösteriyoruz. Bu gün ilimizi temsil etmek için sporcularımızla birlikte Tarsus’ta düzenlenen futbol festivaline gidiyoruz. Burada elimizden geleni yapıp ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız” dedi.
Turnuvaya katılacak minik sporcular ise heyecanlı olduklarını ama futbol festivalinde en iyi oyunlarını ortaya koyup başarı yakalayacaklarını söylediler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR