![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(4)_462.jpg)
ŞEHİTKAMİL'İN MÖP VE E-MÖP STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
MÖP ve E-MÖP projesiyle geri dönüşüm konusunda Gaziantep’te fark oluşturan Şehitkamil Belediyesi hayata geçirdiği yeni projelerini “Sıfır Atık Projesi” etkinliğinde sergiledi. Etkinliğe gelen katılımcılar, Şehitkamil Belediyesi tarafından kurulan MÖP ve E-MÖP standını gezdi. Projeler hakkında bilgi alan katılımcılar, standa yoğun ilgi gösterdi. Stant yetkilileri tarafından verilen kısa brifingi dinleyen katılımcılara, geri dönüşüm ve çevre duyarlılığı hakkında bilgiler verildi. Katı atıkların çevreye olumsuz yönde etkilerinin olduğu, MÖP ve E- MÖP projesi sayesinde hem çevrenin korunduğu hem de ekonomiye olumlu katkılar sunduğu da katılımcılara iletildi. Brifingi dikkatle dinleyen katılımcılara çeşitli hediyelerde sunuldu. “Sıfır Atık Projesi” etkinliğine katılan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’da kısa bir süreliğine standı inceleme fırsatı buldu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR