![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/IN_PERILERI_POTANIN_PERILERINE_OLIMPIYATLARDA_BASARI_DILEDI____(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL'İN PERİLERİ POTANIN PERİLERİNE OLİMPİYATLARDA BAŞARI DİLEDİ
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
FADILOĞLU PERİLERİ YALNIZ BIRAKMADI
Spora ve Sporcuya olan desteğini her platformda dile getiren ve İlçenin bir çok farklı bölgesindeki spor alanlarını halkın hizmetine sunarak 7’den 70 herkesin spora olan ilgisini artıran Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Potanın Perileri ve Filenin Sultanlarına destek için toplanan yaz spor okulu öğrencilerini de yalnız bırakmadı. Şehitkamil’in Perileri ile birlikte başarı dileklerini Londra’ya gönderen Fadıloğlu; “Türk spor tarihinde bir ilk yaşayacağımız Londra Yaz Olimpiyatlarına 67 bayan 47 erkek toplamda 114 sporcu ile katılacağız. Geçtiğimiz olimpiyatlarda gerek branşlara göre katılım sayısının artması gerek yarışmacı sporcu sayısının rekor düzeye ulaşması Türkiye’nin spor alanında çağ atladığının en büyük göstergesidir. Ben umut ediyorum ki yarışmacı tüm sporcularımız ve takımlarımız olimpiyat oyunlarından başarılı sonuçlarla ve madalyalarla ayrılırlar” dedi.
PERİLER GÖZ KAMAŞTIRDI
A Milli Bayan Basketbol Takımına destek olabilmek için takımın sembolü perilerin kılığına giren basketbol spor okulunun minik öğrencileri kostümleri ile adete göz kamaştırdı. Potanın perilerine desteklerini dile getirebilmek için pankart açan küçük periler A Milli Bayan Basketbol takımı antrenörü Ceyhun Yıldızoğlu ve potanın perilerine olan sevgilerini ise renkli kartonlara yazdıkları sözlerle ifade ettiler. Basketbolun içinden gelen bir belediye başkanına sahip oldukları için şanslı olduklarını ifade eden Şehitkamil’in Perileri kendilerine verilen fırsat ve imkanlardan dolayı Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR