![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/IN_PERILERI_SAMPIYONLUK_SEVINCI_YASADI__(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL'İN PERİLERİ ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ YAŞADI
ŞEHİTKAMİL BAŞARILARINI ŞAMPİYONLUK KUPALARIYLA TAÇLANDIRIYOR
2012-2013 Sezonunda ilk kez katıldığı Minik Kızlar Basketbol Ligini, şampiyonlukla tamamlayan Şehitkamil Belediyespor’da büyük bir sevinç yaşanıyor. 2 farklı jenerasyonda 40’ın üzerinde lisanslı sporcu ile minik kızlar ligine start veren yeşil – siyahlılarda elde edilen şampiyonluk gelecek içinde büyük bir vaat ediyor. Minik Kızlar Basketbol Ligi Ödül Töreninde dereceye giren takımlara ödüllerini takdim eden Türkiye Basketbol Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Güven Alkoçak, elde edilen şampiyonluktan dolayı Şehitkamil Belediyespor Kulübünü kutlarken “ 2012 – 2013 Sezonunda ilimizde tüm kategorilerde rekor bir maç sayısı ile liglerimizi oynattık. Şu anda büyük erkekler basketbol ligi dışında tüm liglerimiz tamamlandı ben federasyonumuz adına liglerde emeği geçen herkesi kutluyorum, Şehitkamil Belediyespor Kulübü nerdeyse tüm kategorilerde dereceler elde ederek büyük bir başarı elde etti. Ben bir kez daha şampiyonluklar elde eden ve ilimizi Türkiye bazında başarı ile temsil eden bu güzide kurumuzu tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR