![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_169.jpg)
ŞEHİTKAMİL'İN SPORDA ALTIN YILI
KULÜP MÜZESİ YENİ KUPALARLA SÜSLENDİ
Faaliyet gösterdiği branşlarda başarıyı adeta gelenek haline getiren Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, 2015-2016 sezonunu da yarışma sahnesinde sergilediği başarılı dolu performanslarla tamamladı. Basketbol, halkoyunları, futbol, satranç, sualtı sporları, su topu ve yüzme branşlarında il, bölge ve Türkiye şampiyonlukları elde eden yeşil-siyahlı kulübün müzesi yeni kupa ve madalyalarla süslendi. Geçmiş yıllarda elde ettiği başarıları üst üste gelen şampiyonluklarla perçinleyen Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, bir yandan da Milli Takım ve profesyonel liglere yeni sporcular kazandırmanın haklı gururunu yaşadı.
ALTYAPIDA ŞEHİTKAMİL FARKI
Farklı branşlarda elde ettiği sportif başarılarla ulusal mecrada da adından sıkça söz ettiren yeşil-siyahlı kulübün başarı sırrı altyapıya verdiği önemde saklı. Yaz ve kış spor okullarında başlayan süreçte sporcu öğrencileri yakın takibe alan Şehitkamil Belediye Spor Kulübü’nün tecrübeli teknik adamları, genç yetenekleri başarıya giden süreçte yoğun ama bir o kadarda keyifli çalışma temposuna tabi tutuyor. Her yıl bir üst kategoriye yükselebilmek adında spor alanlarında ter döken genç yetenekler, kendilerine gösterilen büyük ilgi ve çalışma ortamlarından da oldukça memnunlar. Basketbol, halkoyunları, futbol, satranç, sualtı sporları, su topu ve yüzme branşlarında şampiyonluk iplerini bir bir göğüsleyerek büyük sevinç yaşan yeşil-siyahlı altın sporcular, yeni sezonda daha fazla çalışarak başarı geleneğini sürdürmek istediklerini söyledi. Genç şampiyonlar, profesyonelliğe ve şampiyonluklara giden yolda hocalarının ve idarecilerinin kendilerini hiç yalnız bırakmadığını ve tüm süreçlerde yanlarında olduklarını kaydetti ve profesyonel şartlarda çalışma yapabilmelerine olanak sağlayan herkese teşekkürler etti.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR