![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/IN_YILDIZLARI_ZIRVEDE__(2).jpg)
ŞEHİTKAMİL'İN YILDIZLARI ZİRVEDE
DÖRTTE DÖRT İLE GELEN LİDERLİK
Şehitkamil Belediyespor, potada yıldız erkekler kategorisinde yaptığı dört maçı da kazanarak ligde ilk devrenin bitimine bir hafta kala 8 puanla zirveye uçtu.
Zirve Üniversitesi GSK maçı sonrasında ligdeki durumlarını değerlendiren yeşil – siyahlı ekibin genç antrenörü Cihat Yasıllıgöz, “Yaz döneminde tüm kategorilerde iyi bir hazırlık süreci geçirdik. Şimdi Allaha çok şükür bu emeklerimizin karşılığını alıyoruz. Genç takımımızın bir sonraki sezonda omurgasını oluşturmak amacı ile oluşturduğumuz yıldız takımımız ligde yaptığı tüm maçları kazandı. Bir yandan sporcularımıza tecrübe kazandırıp bir yandan da en az bizim kadar kaliteli basketbol oynayan rakiplerimiz karşısında seri galibiyetler elde edip namaglup liderlik koltuğuna oturmak bizleri fazlası ile mutlu etti. Umarım bu serinin devamı gelir” dedi.
“LİDERLİĞİMİZ BAŞKANIMIZA ARAMAĞAN OLSUN”
Şehitkamil Belediyespor Yıldız erkekler basketbol takım kaptanı Cihan Atakan ise, “Sezon başından bu yana kulübümüzde faaliyet gösteren tüm branşlara verdiği desteklerinden dolayı belediye başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR