![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_(2)_294.jpg)
ŞEHİTKAMİL, KRİTİK MÜCADELEYİ KAZANMAK İSTİYOR
Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 2. grupta baraj maçını Nizipspor ile oynayacak. GASKİ Tesisleri’nde kampa giren Şehitkamil Belediye Spor Kulübü, Nizipspor’u mağlup etmek istiyor. İki takım 22 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da Gaziantep Stadyumu’nda karşılaşacak. Maç öncesi açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Antrenörü Seçkin Göksel, takım olarak galibiyete odaklandıklarını vurguladı.
TEK HEDEFİMİZ GALİBİYET
Gaziantep futboluna yakışır bir mücadele sergileyeceklerini dile getiren Seçkin Göksel, şunları söyledi:
“Takım olarak çok iyi durumdayız. Tek müsabaka üzerinden oynanan maçların her zaman çok ciddiye alınması gerekiyor. Her iki takım açısından da zor bir mücadele olacak. Hataya yer olmayan mücadelede oyuncularıma gerekli uyarılarda bulundum. Gaziantepli futbolseverlere keyifli bir maç izlettirmek istiyoruz. Maç günü teknik ekibimiz ve yeşil-siyahlı kramponlarımız, 3 puan parolasıyla sahada hazır olacak. Ümit ediyorum ki 90 dakika sonrasında gülen taraf biz oluruz. Oyuncularıma olan güvenim tam. Sahada ellerinden gelen çabayı göstereceklerinden eminim. Galip gelerek moralli bir şekilde yolumuza devam etmek istiyoruz.”
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR