![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/1_34.jpg)
ŞEHİTKAMİL'Lİ KARATECİLER MİLLİ TAKIM KAMPINA GİDİYOR
Sayfayı Dinlemek İçin Lütfen Play Butonuna Basın
ELİT SPORCULAR YETİŞİYOR
Karate Federasyonu’nun 2012 yılı yurt içi faaliyet programında yer alan Yıldızlar Milli Takım Seçmeleri ve Sporcu Gelişim kampına Türkiye’nin birçok farklı bölgesinden milli sporcu adayları katılacak. 18 -25 Kasım ve 25 Kasım – 2 Aralık tarihlerinde iki farklı gurup halinde düzenlenecek olan kamplarda geleceğin elit karatecileri milli antrenörler tarafından eğitime tabi tutulacak. Şehitkamil Belediyespor Kulübü karate antrenörü Uğur Çip; Şehitkamil Belediyesi çatısı altında açmış oldukları karate spor okulunda yüzlerce sporcunun eğitim gördüğünü ve bu sporcular içersiden kulüp takımına adapte ettikleri sporcuların ise il, bölge ve Türkiye genelinde başarılar elde ettiğini belirtti. Çip; “ Yıldızlar Milli Takımı Sporcu Gelişim kampına sporcularının davet edilmiş olmasından dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Sporcuların geleceği açısından büyük önem arz eden sporcu gelişim kamplarına ve Milli Takımlara sporcu yetiştirebilmek adına var gücüyle çalışmalara devam edeceğiz” dedi.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR