![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/LI_MINIK_TAEKWANDOCULARDAN_BUYUK_BASARI___(1).jpg)
ŞEHİTKAMİL'Lİ MİNİK TAEKWANDOCULARDAN BÜYÜK BAŞARI
ŞAMPİYONLAR GAZİANTEP’İ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA TEMSİL EDECEKLER
Türkiye Taekwando Federasyonu Başkanlığının yurt içi faaliyet programında yer alan Minikler Kategorisi Gaziantep İl Şampiyonasında tüm rakiplerini geride bırakarak altın madalya almaya hak kazanan Özlem Koçagöl, 05- 11 Eylül 2014 tarihleri arasında Konya ilinde düzenlenecek Türkiye Şampiyonasında yeşil- siyahlı kulübü ve Gaziantep’i temsil edecek. Şehitkamil Belediyespor Kulübünde özellikle minik ve küçük kategorilerinde gelen seri başarıların ardından değerlendirmelerde bulunan Şehitkamil Belediyespor Kulübü Taekwando Antrenörü Yaşar Yonuz, “ Kulübümüz bünyesinde yaklaşık 2 yıldır küçük yaş grubunda yer alan sporcularımıza yönelik özel bir çalışma programımız var. Bu yoğun çalışma ve emeklerin karşılığını katıldığımız şampiyona ve turnuvalarda almaya başladık. Önümüzdeki dönemlerde Allahın izni ile bu başarıların devamı gelecek. Ben, kulübümüz bünyesinde taekwando branşında yer alan tüm sporcularımız ve teknik ekipte yer alan arkadaşlarımız adına bizlere vermiş oldukları büyük desteklerden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve Kulüp Başkanımız Sayın Memik Terlemez’e teşekkürlerimi sunuyorum” İfadelerini kullandı.
TAEKWANDO’NUN YÜKSELEN DEĞERİ ŞEHİTKAMİL BELEDİYESPOR
Son yıllarda taekwando branşında elde ettiği başarılar ve bu branşta açtığı spor okullarıyla adından sıkça söz ettiren Şehitkamil Belediye Spor Kulübü’nün, bu alandaki yükselişi ilerleyen dönemde de devam edeceğe benziyor. İlçenin farklı bölgelerinde her yaş gurubuna yönelik spor okulları açan ve bu okullarda yetişen sporculara kulüp takımları bünyesinde yarışma imkanı sunan Şehitkamil Belediyespor Kulübün ilerleyen dönemlerde de müzesini birbirinden farklı kupa ve madalyalarla süslemesi bekleniyor.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR