![](http://cdn.sehitkamil.bel.tr/assets/images/haberler/large/LI_MINIK_TEKVANDOCULAR_MADALYALARI_TOPLADI__(3)_kopya.jpg)
ŞEHİTKAMİL'Lİ MİNİK TEKVANDOCULAR MADALYALARI TOPLADI
MİNİKLERDEN 2 ALTIN 2 GÜMÜŞ 2 BRONZ
Taekwando Minikler Türkiye Şampiyonası Gaziantep İl Seçmelerinden 2 Altın 2 Gümüş ve 2 Bronz Madalya ile ayrılan Şehitkamil Belediyespor büyük bir başarıya imza attı. Taekwando Takımı sporcularından, 33 Kg.da yarışarak bu kiloda erkekler kategorisinde birincilik elde eden Burak Ölmez ile yine 57 Kg. bayanlar kategorisinde rakiplerini bir bir geçmeyi başararak birincilik elde eden Damla Ezgi Mutlu, 2-5 Eylül 2013 tarihlerinde Karaman ilinde yapılacak Minikler Türkiye Şampiyonasında Gaziantep’i temsil edecekler. Şehitkamil Belediyespor Kulübü Taekwando Branşı Antrenörü Mehmet Beyaz, Şampiyona sonrasında yaptığı değerlendirmede “ Kulübümüz bünyesinde 1 Yıla aşkın süredir özelikle minikler ve küçükler kategorilerinde sporcularımızla birlikte yoğun bir çalışma temposu içerisindeydik. Şampiyonada elde edilen dereceler verilen büyük emeklerin karşılığıdır. Umut ediyorum ki sporcularımız Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilecek Türkiye Şampiyonasından da başarılı sonuçlarla ayrılarak mutluluğumuzu perçinlerler” ifadelerini kullandı.
Haberler
BAŞKAN YILMAZ’DAN YKS ÖĞRENCİLERİNE DANIŞMANLIK DESTEĞİ
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN AŞURE VE DONDURMA İKRAMI
BAŞKAN YILMAZ’DAN KUZEYŞEHİR’E YARDIM SEFERBERLİĞİ
ŞEHİTKAMİL’DE 10 TON KURUYEMİŞ İMHA EDİLDİ
ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDEN AŞURE İKRAMI
BAŞKAN UMUT YILMAZ’DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
KÖY TURNUVALARI, BÜYÜK HEYECANLA DEVAM EDİYOR
ŞEHİTKAMİL’DE, SOKAK HAYVANLARI İÇİN YOĞUN KATILIMLI PROTESTO
DONDURMA KARAVANI, ÇIKSORUT VE YEŞİLOVA’DAKİ ÇOCUKLARA MUTLULUK GÖTÜRDÜ
DENİZ KAMPI, ÖĞRENCİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATIYOR